Доставка

Увага! У зв'язку з військовими діями на території України, можливі затримки та усунення термінів доставки. Ми приймаємо замовлення через сайт та обробляємо їх у порядку черги, але надсилання зможемо здійснити як тільки це буде можливим. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Доставка по Україні
Можлива при безготівковому розрахунку, відправці зі зворотньою доставкою (накладений платіж), грошовому переказі, оплаті за допомогою карт visa / mastercard (див. розділ « Оплата »).
Вам необхідно вибрати один з цих варіантів оплати і отримання товару.
Товари відправляються службою доставки в усі населені пункти України «на відділення перевізника» або «до дверей» замовника, якщо це можливо.

          
Ми працюємо з наступними перевізниками:

- " Нова пошта " https://novaposhta.ua/

Вартість доставки товару розраховується відповідно до тарифів перевізника. Увага! Деякі товари мають іншу вартість доставки. Ця інформація вказується на їх персональних сторінках з детальним описом.


Відстеження доставки замовлення:

Ви зможете дізнатися дату і час доставки Вашого замовлення, якщо оберете кур'єрську службу зі списку нижче, перейдете по посиланню і в меню введете номер товарно-транспортної накладної.

Замовлення товару з доставкою по передоплаті:

- Ви отримуєте від нас рахунок-фактуру для оплати обраного товару на e-mail;

- потім Ви оплачуєте покупку за рахунком-фактурою в зручному відділенні банку;

- далі, після надходження грошей на наш рахунок (для прискорення процедури, Ви можете вислати нам копію квитанції про оплату), ми відправляємо товар у Ваше місто через зручну Вам службу доставки;

- ми повідомляємо Вам дату прибуття посилки, адреса її отримання в Вашому місті і номер її декларації;

- Ви забираєте посилку в місці її одержання за пред'явленням паспорта.

Термін доставки: від 2-5 днів в залежності від обраного товару.

 

Замовлення товару з доставкою при отриманні: 

- при оформленні замовлення через сайт або по телефону необхідно вказати спосіб доставки «Нова пошта: оплата при отриманні». Увага! Мінімальна сума замовлення для відправки післяплатою - 100 грн;

- потім, ми відправляємо товар у Ваше місто на склад перевізника.

- потім повідомляємо Вам дату прибуття посилки + адреса її отримання в Вашому місті і номер декларації;

- Ви оплачуєте товар і вартість його транспортування при отриманні замовлення на складі перевізника «Нова пошта»;
- посилка забирається в місці її одержання тільки за пред'явленням паспорта.

Термін доставки: від 2-5 днів в залежності від обраного товару.

 

Передплата
При замовленні післяплатою на суму більше 1000 грн, В якості підтвердження домовленості між клієнтом і нашим Інтернет-магазином, необхідна обов'язкова передоплата в розмірі 10% від суми замовлення. Іншу частину грошей можна оплатити післяплатою при отриманні замовлення.

Дана необхідність пов'язана з випадками неявки клієнтів на склад перевізника без поважної причини, що тягне за собою компенсацію перевізнику витрат на транспортування в дві сторони, а так само платежі за зберігання вантажу.

Звертаємо Вашу увагу, що сума передоплати є невеликою частиною від загальної суми замовлення і спрямована на встановлення стабільних і взаємовигідних відносин з нашими покупцями.

 

Розрахунок оплати післяплатою
Так само просимо звернути увагу на той факт, що послуга післяплати оплачується за формулою:
Вартість транспортування + 25 грн за оформлення документів на отримання вантажу + 2% від суми післяплати.

 

Приблизну вартість транспортування перевізником «Нова пошта» можна порахувати за посиланням:
https://novaposhta.ua/frontend/calculator .

 

Додаткові послуги при доставці у м. Рівне

збірка тренажера

Більшість тренажерів збираються дуже легко і швидко. З метою економії Ваших коштів і нашого часу, ми рекомендуємо робити це самостійно. Можлива консультація по телефону.

У разі якщо Ви проживаєте в Рівному, і бажаєте замовити збірку тренажера при його доставці, вартість послуги можна уточнити у менеджера (на багато моделей збірка безкоштовна).


Увага! Збірка тренажера здійснюється тільки за умови її попереднього замовлення. Кур'єр не в праві збирати тренажер, якщо це не було узгоджено з менеджером магазину заздалегідь.